Tablety za złotówkę jako dodatek do bogatych pakietów telewizji, już dostępne w nowej ofercie nc+. Do wyboru – zależnie od pakietu – będzie sprzęt firmy Manta lub Samsung. Do każdego zestawu abonenci dostaną też promocyjny dostęp do usług netVOD+ i nc+GO.W ramach nowej oferty, dostępnej w punktach sprzedaży od połowy grudnia, klienci będą mogli wybrać między pakietem Comfort+ lub Universe+ z tabletem Manta MID 706S. Najbogatsza oferta to Universe+ Sport&Film ze sprzętem Samsung Galaxy Tab 3.8.0 SM-T3100. Do tabletów dołączony jest dostęp do wypożyczalni filmów netVOD+ i aplikacji nc+GO, która umożliwia m.in dostęp do 13 kanałów poza domem, a także do wszystkich kanałów z wykupionego pakietu w domu. nc+GO to także interaktywny program TV i możliwość zdalnego programowania nagrań na dekoderze.

„Zestaw z tabletem to znakomity pomysł na prezent. Bogata oferta programowa nc+, czyli między innymi najlepsza rozrywka sportowa i filmowa, może być świetnym upominkiem dla całej rodziny na święta” – mówi Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki platformy nc+. „Tablet daje możliwość przeniesienia centrum rozrywki gdziekolwiek się chce, dzięki dostępowi do dodatkowych aplikacji platformy nc+” – dodaje Artur Przybysz.

Wszystkie pakiety to możliwość oglądania najbardziej emocjonujących widowisk sportowych i najlepszego kina.

Zestaw z tabletem Manta i pakietem Comfort+ za 49 zł miesięcznie, to możliwość oglądania 90 kanałów telewizyjnych, w tym 33 w jakości HD. Abonenci będą mogli również skorzystać z bezpłatnego dostępu do pakietów Seriale+ i Extra+ na okres do 2 miesięcy. Potem opcja Extra+ będzie kosztowała 20 zł miesięcznie, a Seriale+ 10 zł miesięcznie.

Druga opcja to pakiet Universe+ z tabletem Manta MID 706. Daje ona dostęp do 120 kanałów, w tym 35 w HD. Za 69 zł miesięcznie klienci dostaną także za darmo, do 4 miesięcy dostępu do HBO i opcji Premium Film. A do tego jeszcze do 2 miesięcy darmowego dostępu do opcji Seriale+. Po tych okresach opcja Premium Film będzie kosztowała 30 zł, HBO 20 zł miesięcznie, a Seriale+ 10 zł na miesiąc.

Trzeci zestaw to połączenie oferty Universe+ Premium Sport&Film+ z tabletem firmy Samsung. Będzie on kosztował 129 zł miesięcznie – w jego ramach klienci będą mieli dostęp do 120 kanałów telewizyjnych, w tym 41 w HD. Dodatkowo nawet przez 6 miesięcy darmowy będzie dostęp do opcji HBO i Cinemax, opcja Seriale + będzie darmowa na okres do 2 miesięcy. Po tym okresie klient będzie mógł zdecydować, czy pozostawia sobie te opcje w cenach promocyjnych. Wówczas HBO będzie kosztować 20 zł miesięcznie, a Cinemax i Seriale + po 10 zł miesięcznie.

W każdym zestawie cena tabletu to 1 zł, a wszystkie umowy są zawierane na 24 miesiące.

Oferta będzie dostępna w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży nc+, a także przez stronę internetową ncplus.pl i Call Center platformy nc+ pod numerem 22 22 00 000

źródło: satelitarne.tv