Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: splittery

Junior Member

splittery

witam mam ferdka 8900 i opticuma 7100 cx i abonament na cyfre i chcialbym kupic splittera zeby na obu ogladac ,tunerki beda gdzies oddalone na 15 metrow (3 sciany )i niechcem wtopic kupujac jakis bezprzewodowy ktory niedzialalby mi takze prosze o pomoc i ewentualny opis

Senior Member
    Kup przewodowy ,nawet na picach może być,z nowymi kartami Turbo i będzie śmigał bez problemu,sam taki mam .

Senior Member
    Witam ja mam spliterek ,,RFLink100 '' bezprzewodowy działa idealnie na G.I.Xpeed jak i na Opticum 9500 HD i Pionner 1430 włączne z przesyłaniem uprawnien jedynie co musialm zrobic to zmienić oprogramowanie w cardspiterku na nowe po otrzymaniu nowej karty C+. Pozdrawiam.

Junior Member
    Do smartwi wszystko do testowania ; Google Tłumacz pozdrowionka. Pod tuner opticum 7100ccx softy 2.4.40 lub stabilniejszy 2.4.31 orginalna karta conax kablowka , soft w masterze smartwi najlepszy to 2.46 beta27 -pozdrowionka siatlosci .

Junior Member

Sprawdzcie

Na forum dunskim poswieconemu splliterowi firmy Smartwi user twierdzi ze chodzimu karta polsatu na tym wsadzie , ja nie posiadam polsatu prosze o sprawdzenie kolegow , milego dnia zycze. http://beta.smartwi.net/download/Sma...ta11%20T=1.swi

Member
    jak chcesz kupić do zagadaj do nas gg 3782200 załatwimy Ci smart wi lub inny ;)

Junior Member
    witam mam ariva 200 i philipsa6010 i chce to podłączyc przez splitera i philips działa a ariva nie

Junior Member
    Witam. Rozwiązał ktoś problem Arivy 200 i Clona Plus jeśli chodzi o zacięcia obrazu? Wgrałem już wszystko co najnowsze i nadal nic.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów