Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    ==Mario==
    Goście
    Cytat Zamieszczone przez michaelf1 Zobacz posta
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum

Junior Member
    dzenkuje,nejestem polakem ale ze slovacii,tak neznam dobre po polsku, ale ako spoijim prijemnik ze pc lub nejaky programator,bo mi to nedzewa,prijomnik feruson 6318 af + serial kable +pc +

Junior Member
    ako dlugo czyta karte, COM1 otwarty,Wysylam DD 26000003100140; Czytam karte,prosze czekac - 20 min nic.Help!!Help Jaky czytnic kart potreba, ja mam PRG Smartmouse

Junior Member
    Powie mi ktoś jak aktualizować tą kartę TNK? Mam zakupić czytnik SIM? Komu to poprawnie działa? często trzeba te logi aktualizować?

Junior Member
    Skoro te programy służą tylko do tego, do czego piszecie, to w takim razie. Czy jest jakiś sposób, by edukować nie opłacana już kartę (minie termin 3-ch, lub 6-ciu miesięcy i pozostaną tylko kanały free)? Czy da się to jakoś zrobić?

Takie pytanie przewijało się nie raz (choć może ich forma była zła) i zawsze standardem odpowiedzi było, że "to nie to o co pytamy" lub "to nie do tego służy". Mam nadzieję, że zadałem już w najjaśniejszej formie to pytanie, które dręczy wielu z Nas - nowych.

Pozdrawiam.

Junior Member
    Witam nie da się nic zrobić:wysmiewa:

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów