Telewizja na kartę z 1-miesięczną kartąRazem z nowym dekoderem ADB (zamówionym przez Skymax) przeznaczonym dla Telewizji na kartę (TNK), pojawi się także nowość: 1-miesięczna karta startowa TNK, tzw. zielona karta TNK. Dekoder ADB jest mały, zgrabny, w kolorze czarnym, oczywiście z czytnikiem Conax. Ma 2 gniazda Scart (TV i VCR), cyfrowe wyjście audio S/PDIF (coaxial), wejście LNB oraz zasilanie z zewnętrznego zasilacza 12V/1,5A. Więcej w SAT Kurierze 1/2010.W zestawie z tym dekoderem ADB będą oferowane nowe 1-miesięczne, „zielone” karty TNK po 29,90 zł. Dotąd na rynku były karty 3-miesięczne po 49 zł (najpierw na rynku), potem półroczne za 89 zł, a teraz na rynek trafią startowe karty 1-miesięczne po 29,90 zł.

Cena detaliczna nowego dekodera ADB może być minimalnie niższa niż podobnego z firmy TechniSat, ale to się okaże, gdy dekoder przejdzie wszystkie testy i zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek.

Więcej informacji o nowym dekoderze TNK z ADB oraz jego fotografie w styczniowym wydaniu SAT Kuriera 1/2010, który będzie na rynku od 5 stycznia 2010.