Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
 1. #11
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  4,140

  n: promocje Wielka Rewolucja 2 i Mini Full od 15.3

  n: promocje Wielka Rewolucja 2 i Mini Full od 15.3  Od 15 marca telewizja nowej generacji n wprowadza dwie nowe promocje: Wielka Rewolucja 2 i Mini Full. Będą one dostępne równolegle z już istniejącymi promocjami Wielka Rewolucja i Full, przy czym zasady dotychczasowych promocji także zostaną zmodyfikowane. Łącznie równolegle będą więc dostępne cztery oferty promocyjne.

  Wielka Rewolucja 2

  - umowy na 13 lub 24 miesiące
  - odbiornik: nbox HDTV recorder (250 GB) w cenie aktywacji 99 zł
  - abonament: przez cały okres trwania umowy wszystkie pakiety po 48 zł miesięcznie
  - HBO, Cinemax, Filmbox i VOD PictureBox gratis do 2 miesięcy, następnie zostają automatycznie wyłączone
  - dwa kanały nFilm HD i nFilm VOD jako opcja dodatkowa za 9,90 zł przez 6 miesięcy, później zgodnie z cennikiem, ale jest opcja rezygnacji przed upływem 6 miesięcy
  - VOD Seriale jako opcja dodatkowa do 13 miesięcy za 15 zł miesięcznie, później zgodnie z cennikiem, ale jest opcja rezygnacji przed upływem 13 miesięcy
  Mini Full

  - umowa na 13 lud 24 miesiące
  - odbiornik: nbox HDTV recorder (250 GB) w cenie aktywacji 48 zł lub Turbodekoder (500 GB) z aktywacją za 199 zł
  - abonament: przez cały okres trwania umowy wszystkie pakiety wraz z nFilm HD i HDO za 78 zł miesięcznie
  - Cinemax, Filmbox i VOD PictureBox gratis do 2 miesięcy, następnie zostają automatycznie wyłączone
  - VOD Seriale jako opcja dodatkowa do 13 miesięcy za 15 zł miesięcznie, później zgodnie z cennikiem, ale jest opcja rezygnacji przed upływem 13 miesięcy
  Wielka Rewolucja

  - umowa na 13 miesięcy
  - odbiornik: nbox HDTV za 0 zł
  - abonament: przez cały okres trwania umowy wszystkie pakiety po 48 zł miesięcznie
  - HBO, Cinemax i Filmbox gratis do 2 miesięcy, następnie zostają automatycznie wyłączone
  - dwa kanały nFilm HD jako opcja dodatkowa za 9,90 zł przez 6 miesięcy, później zgodnie z cennikiem, ale jest opcja rezygnacji przed upływem 6 miesięcy

  Różnica w porównaniu z dotychczas obowiązującą wersją promocji: nie jest dostępny nbox HDTV recorder (250 GB), ponieważ jest osiągalny w promocji Wielka Rewolucja 2.
  Full

  - umowa na 24 miesiące
  - odbiornik: Turbodekoder (500 GB) w cenie aktywacji 99 zł
  - abonament: przez cały okres trwania umowy wszystkie pakiety, opcje oraz kolekcje VOD za 99 zł miesięcznie

  Różnica w porównaniu z dotychczas obowiązującą wersją promocji: po okresie umowy oferta przechodzi na warunki standardowe. Umowy podpisane do 10 marca po zakończeniu okresu porozumienia pozostają w cenie promocyjnej 99 zł.
  W przypadku wszystkich promocji okres od dnia zawarcia umowy do ostatniego dnia miesiąca, w którym umowa została zawarta - jest okresem bezpłatnym.

  Promocje miały pierwotnie wejść w życie od 11 marca, ale ostatecznie wstrzymano je, a później poinformowano o przesunięciu ich startu na 15 marca.

  źródło: n

 2. #12
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Telewizja "n": Zmiany w cenniku, nowe kanały  Czerwiec 2010 roku to okres zmian w telewizji "n". W życie wchodzi nowy cennik usług oraz regulamin świadczenia usług. Abonenci mogą liczyć także na nowe kanały, w tym HD.

  Od 1 czerwca 2010 roku telewizja "n" wprowadzi nowy cennik usług. Zmianie ulegną przede wszystkim stawki za za pakiet podstawowy "Informacja i rozrywka", podwyższone mają być także ceny pozostałych pakietów. Nowe będą także opłaty za kary związane z dekoderem. W czerwcu 2010 roku w życie wchodzi także regulamin świadczenia usług.

  Operator w listach wysyłanych do abonentów informuje, że w przypadku braku akceptacji zmian klientowi przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Rezygnację należy wysłać w formie pisemnej do 14 maja 2010 roku. W korespondencji znalazła się także informacja, że od 1 czerwca 2010 roku usługi telewizji "n" będą świadczone "na warunkach standardowych".

  Wczoraj zwróciliśmy się do biura prasowego telewizji "n" o konkretne informacje na temat planowanych zmian od czerwca 2010 roku. Niestety do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi na temat zmian. Wprowadzenie zmian potwierdzają natomiast konsultanci telewizji "n", ale nie zdradzają szczegółów. Wszystkie informacje mają być zawarte w korespondencji kierowanej do abonentów, w tym informacja o planowanych nowych kanałach TV.
  dvbnews.pl

 3. #13
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Promocyjne ceny w VOD Telewizji nowej generacji n  Telewizja nowej generacji n wprowadziła nowe, promocyjne ceny na wybrane pozycje dostępne w ramach usługi VOD - będą one obowiązywać od 25 sierpnia do 19 października 2010 roku. Obniżone ceny zastosowano m.in. w przypadku filmu Avatar Jamesa Camerona, który w n VOD dostępny jest od 21 lipca 2010 roku. Dzięki temu abonenci n mają dostęp do owej pozycji po uiszczeniu opłaty w kwocie 8 zł. Premiery VOD to część oferty VOD Telewizji nowej generacji n, w ramach której operator prezentuje największe hity kinowe ostatnich miesięcy. W drugiej połowie 2010 roku swoją premierę usługa zostanie wzbogacona o następujące pozycje: Robin Hood, Wyspa tajemnic, Była sobie dziewczyna, Iron Man 2, Green Zone czy Dom zły.

  Źródło: n:*telewizja nowej generacji

 4. #14
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Nowe promocje w n  W dniu 27 sierpnia 2010 roku do oferta Telewizji nowej generacji n zostanie wzbogacona o nowe promocje - Wielka Rewolucja 2, Wszystkie Pakiety n 2, Mini Full 2 oraz Full n. Pierwsze z ofert kierowana będzie do użytkowników innych platform satelitarnych lub telewizji kablowych, którzy po zmianie operatora na n zyskają dodatkowe profity. Dostęp do wszystkich pakietów n przez cały okres trwania umowy, tj. 24 miesiące kosztuje jedynie 48 zł miesięcznie. Abonent otrzymuje także tuner nBOX HDTV w cenie 48 zł (opłata aktywacyjna, jednorazowa). Aby skorzystać z owej promocji należy okazać rachunek lub fakturę (nie starszy niż 3 miesiące), który będzie potwierdzeniem korzystania przez klienta z usług innej platformy lub telewizji kablowej.

  Opcje HBO, cinemax, FILMBOX w ramach tej promocji dostępne są do 2 miesięcy gratis. Z kolei kanały premium nFILM HD i nFILM HD 2 oraz kolekcja VOD - nFILM VOD oferowane są opcjonalnie przez 6 miesięcy za kwotę 9,90 zł.

  Promocja Wszystkie Pakiety n 2

  W ramach tej promocji wszystkie pakiety tematyczne Telewizji n, w tym 13 kanałów HD, dostępne są za 54 zł miesięcznie zamiast 86 zł przez 15 lub 24 miesięcy. nBOX HDTV dostępny jest w cenie 99 zł (aktywacja) przy opcji 15 miesięcy. Dla klientów podpisujących umowę na 24 miesiące odbiornik satelitarny udostępniany jest gratis.

  Opcje HBO, cinemax, FILMBOX są dostępne gratis do końca miesiąca, w którym dokonano aktywacji umowy. Opcja dodatkowa nFILM HD wraz z usługą VOD - nFILM VOD dostępna jest do czterech miesięcy gratis.

  Promocja Mini Full 2

  Wszystkie płatne pakiety tematyczne wraz z kanałami filmowymi Premium nFILM HD i HBO dostępne są w cenie 78 zł miesięcznie zamiast 131 zł przez okres 15 oraz 24 miesięcy. Aktywacja nBOX HDTV kosztuje 99 zł przy okresie umowy na 15 miesięcy. Przy umowie na 24 miesiące jest darmowa.

  Klient ma również możliwość nabycia nBOX HDTV Recorder za 299 zł przy okresie umowy na 15 miesięcy lub 199 zł przy okresie umowy na 24 miesiące.

  Dodatkowe bonusy przy wyborze nBOX HDTV
  Opcja FILMBOX jest dostępna gratis do końca miesiąca, w którym dokonano aktywacji umowy. Opcja cinemax jest dostępna gratis do 4 miesięcy.

  Dodatkowe bonusy przy wyborze nBOX HDTV recorder
  Opcje cinemax, FILMBOX oraz Picture Box (VOD) są włączone automatycznie dla klienta do końca miesiąca, w którym dokonano aktywacji umowy gratis, po okresie bezpłatnym opcja ulega automatycznemu wyłączeniu. Kolekcja nSeriale jest włączona automatycznie do 4 miesięcy gratis.

  Promocja Full n

  Wszystkie pakiety tematyczne - łącznie 72 kanały oraz wszystkie filmowe opcje dodatkowe i wszystkie kolekcje VOD dostępne są za 118 zł miesięcznie, zamiast 215 zł przez 24 miesiące. Dostęp do 17 kanałów HD jest bezpłatny. Aktywacja Turbodekodera z dyskiem 500 GB kosztuje 99 zł.

  Źródło: n:*telewizja nowej generacji

 5. #15
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Nowe promocje Telewizji nowej generacji n  W dniu 1 października 2010 roku Telewizja nowej generacji n w ramach dwóch promocji - Wszystkie pakiety n 2 oraz Mini Full 2 - rozpocznie oferowanie tunera satelitarnego nBOX Turbo, który potocznie zwany jest Turbodekoderem. Jednocześnie nadawca zmieni nazwy rzeczonych promocji, które będą brzmieć następująco: Wszystkie pakiety n 2 (n) oraz Mini Full 2 (n). Do tej pory przy wyborze obu rzeczonych opcji abonenci mieli możliwość zakupu tunera nBOX HDTV. Warto jednocześnie dodać, że operator wycofał z oferty sprzedażowej tuner nBOX Recorder. Warunki oraz nazwy pozostałych promocji Telewizji nowej generacji n nie ulegną zmianie.

  W przypadku nowych promocji n oferuje następujące warunki:

  Wszystkie pakiety n 2 (n)

  Abonament miesięczny: 54 zł
  Okres trwania umowy: 15 oraz 24 miesiące
  Aktywacja dostępnych dekoderów to:

  • nbox HDTV w cenie aktywacji 99 zł przy opcji 15 miesięcy lub 0 zł przy zawarciu umowy na 24 miesiące (Opcje HBO, Cinemax, Filmbox są gratis do końca miesiąca, w którym dokonano aktywacji umowy. Opcja dodatkowa nFilmHD jest do 4 miesięcy gratis. Klient otrzymuje dostęp do 2 kanałów filmowych: nFilmHD i nFilmHD 2 oraz kolekcji VOD nFilmHD VOD)
  • Turbodekoder w cenie aktywacji 199 zł z możliwością podpisania umowy wyłącznie na 24 miesiące (Opcje HBO, Cinemax, Filmbox, Picture Box do końca drugiego miesiąca gratis. Opcja dodatkowa nFilmHD opcjonalnie - 6 miesięcy za jedyne 9,90 zł. Kolekcja VOD nSeriale opcjonalnie na 13 miesięcy za jedyne 15 zł)

  Mini Full 2 (n)

  Abonament miesięczny: 78 zł
  Okres trwania umowy: 15 oraz 24 miesięcy
  Aktywacja dostępnych dekoderów:
  • nbox HDTV w cenie aktywacji 99 zł przy okresie umowy na 15 miesięcy, 0 zł przy okresie umowy na 24 miesiące (Opcja Filmbox gratis do końca miesiąca. Opcja Cinemax do 4 miesięcy gratis)
  • Turbodekoder w cenie aktywacji 148 zł z możliwością podpisania umowy wyłącznie na 24 miesiące (Opcje Cinemax, Filmbox, Picture Box do 2 miesiący gratis. Kolekcja nSeriale opcjonalnie na 13 miesięcy za jedyne 15 zł)

  Źródło: n:*telewizja nowej generacji

 6. #16
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  nFILM HD i nFILM HD 2 oraz paczka FILMBOX dla wszystkich klientów n  W dniu 1 października 2010 roku przez okres ponad dwóch tygodni - do 17 października 2010 roku - kanały premium nFILM HD oraz nFILM HD 2 dostępne będą dla wszystkich klientów Telewizji nowej generacji n. Jednocześnie w promocji zostały udostępnione stacje FILMBOX HD, FILMBOX Extra oraz FILMBOX Family. Wynika to z komunikatu jaki pojawia się na ekranie telewizora po uruchomieniu tunera nBOX. Jego treść brzmi następująco: Sprawdź nFILM HD na kanałach 100 i 101 oraz FILMBOX na kanałach od 110 do 112. Zapraszamy. Dodatkowo, klienci wyposażeni w dekodery nBOX Recorder lub Turbodekoder HD mają możliwość korzystania za darmo z wypożyczalni filmów nFILM VOD.

  nFILM HD i nFILM HD 2 oraz paczka FILMBOX dla wszystkich klientów n - komunikat  Źródło: Forum telewizji satelitarnej - Indeks

 7. #17
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Nowe wersje promocji Telewizji nowej generacji n  Z dniem 22 października 2010 roku, Telewizja nowej generacji n wprowadziła zmiany w dwóch ofertach promocyjnych, które dostępne są w punktach dystrybucyjnych operatora. Tym samym - opłata abonamentowa w promocji Full została obniżona ze 118 zł do 99 zł. Natomiast Wielka Rewolucja 2 od 21 października br. nie jest już dostępna dla użytkowników zmieniających platformę satelitarną. Aktualnie jest ona kierowana do wszystkich nowych klientów n. Pozostałe promocje n pozostają bez zmian. Wielka Rewolucja 2 - warunki promocji - Abonament miesięczny: 48 zł, Okres trwania umowy: 24 miesiące, Aktywacja dostępnych dekoderów to: nbox HDTV w cenie aktywacji 48 zł.  *Okres od dnia zawarcia umowy do ostatniego dnia miesiąca, w którym umowa została zawarta jest okresem bezpłatnym.
  **Opcje: HBO, Cinemax, Filmbox, są włączone automatycznie dla Klienta do 2 miesięcy gratis, po okresie bezpłatnym opcje ulegają automatycznemu wyłączeniu.
  ***Opcja dodatkowa nFilmHD dostępna jest opcjonalnie, do zaznaczenia przez Sprzedawcę przy tworzeniu umowy. Klient, który zdecyduje się na tę opcję otrzyma dostęp do 2 kanałów filmowych: nFilmHD i nFilmHD 2 przez 6 miesięcy za kwotę 9,90. W przypadku rezygnacji z Opcji, dyspozycję wyłączenia należy zgłosić najpóźniej w ostatnim miesiącu promocyjnym (6mies.) do Centrum Abonenta.

  Full - warunki promocji - Abonament miesięczny: 99 zł, Okres trwania umowy: 24 miesięcy. Aktywacja dostępnych dekoderów: Turbodekoder (500GB) w cenie aktywacyjnej 99 zł .


  *Okres od dnia zawarcia umowy do ostatniego dnia miesiąca, w którym umowa została zawarta jest okresem

  Źródło: n:telewizja nowej generacji

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •