Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1
  Junior Member
  Dołączył
  Oct 2008
  Posty
  27

  Aktualne dekodery dostępne w ofercie

  Tu umieszczamy aktualne dekodery z oferty.

 2. #2
  Member
  Dołączył
  Oct 2008
  Posty
  52
  Platforma oferuje dwa rodzaje dekoderów:


  nbox HDTV

  nbox HDTV recorder

  Oba dekodery umożliwiają odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu wszyscy abonenci mogą odbierać kanały HD, co likwiduje konieczność dublowania kanałów w wersji HD i SD. Dekodery posiadają złącza USB (nieaktywne) i Ethernet, co umożliwia podłączenie dekodera do Internetu. Wspierają również technologię MHP, co umożliwia wprowadzenie usług interaktywnych.
  Dekoder nbox HDTV recorder posiada wbudowany dysk twardy o pojemności 250 GB, co umożliwia nagrywanie audycji telewizyjnych. Na ten cel przeznaczone jest 80 GB powierzchni. Pozostałe 170 GB jest zarezerwowane dla usługi VOD, czyli video na żądanie oraz dla funkcji time-shift, która umożliwia zatrzymywanie aktualnie nadawanego programu. Aktualnie z usług interaktywnych jest dostępny nPortal (po podłączeniu nboxa do Internetu) czyli najświeższe wiadomości i pogoda; OnetFoto, czyli możliwość przeglądania zdjęć, które były wcześniej dodane na stronie foto.onet.pl oraz nRadio, które umożliwia słuchanie dziesiątek stacji radiowych z całego świata, w tym także ogólnopolskich oraz regionalnych. nRadio posiada również własne kanały muzyczne, z podziałem na gatunki oraz nRadio HD, które nadaje w systemie Dolby Digital 5.1. Dźwięk jest przesyłany poprzez cyfrowe złącze optyczne. Do pozostałych gniazd i złączy należy wejście SCART, HDMI, audio chinch L+P oraz wyjście analogowe HD YPbPr. Dekoder nbox HDTV posiada również złącze antenowe F, a wersja nbox HDTV recorder posiada dwa takie złącza. Po podłączeniu do instalacji antenowej drugiego konwertera i przełącznika DiSEqC, możliwy jest odbiór programów z satelity Astra 19.2°E.

  Telewizja nowej generacji n używa systemu dostępu warunkowego Conax, w wersji CAS7, który jest szczelny, dzięki czemu platforma n nie spotkała się dotychczas z problemem piractwa. Karta abonencka jest sparowana z dekoderem, co oznacza, że dekodowanie przez nią kanałów nie jest możliwe na innych tunerach.

 3. #3
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889
  n: Szczegóły na temat nBOX Turbo i DVB-T  Z najnowszych informacji przekazanych naszej redakcji przez przedstawicieli Telewizji nowej generacji n wynika, że zapowiadany dekoder nBOX Turbo pojawi się w sprzedaży z dniem 1 listopada 2009 roku. Nowy odbiornik został zbudowany na bazie znacznie szybszego procesora, niż ten używany w dotychczas w ferowanych przez n dekoderach, co pozwoliło na wprowadzenie do jego menu nowych opcji i funkcjonalności. Jak już informowaliśmy nowy odbiornik da dostęp do menu z grafiką wykonaną w technologii 3D, będzie oferował siedmiodniowe EPG wykonane w TV Guide (animowane opisy pozycji programowych), zostanie wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB oraz odtwarzacz YouTube, natomiast filmy z kolekcji VOD będą opatrzone okładkami. SATKurier podał do wiadomości, że nBOX Turbo będzie prezentowany przez przedstawicieli n w ramach targów SATKRAK 2009 (15-17.10.2009, Kraków).

 4. #4
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889
  Po konferencji n  W dniu 2 września 2009 roku odbyła się konferencja Telewizji nowej generacji n. W jej trakcie podane zostały najnowsze informacje dotyczące oferty operatora oraz nowych usług. Nadawca zapowiedział nowy dekoder nBOX Recorder TURBO, który zaoferuje nowe EPG, nowe oprogramowanie, sortowanie nagranych pozycji, 12. gier (3 gry dostępne od razu, pozostałe dostępne będą po podłączeniu tunera do Internetu) oraz menu 3D. Zakładka VOD zmieni się w wirtualną wypożyczalnię (zostaną dołączone okładki filmów). W dekoder TURBO został wbudowany odtwarzacz dla portalu YouTube oraz dysk o pojemności 500 GB. Multiroom, to kolejny projekt nad którym pracuje n. Usługa zostanie oparta o nowy dekoder TURBO i tuner nBOX (biały kolor). Biały dekoder uzyska dostęp do kanałów telewizyjnych oraz użytkownik będzie mógł z jego poziomu programować nagrania na dysku oraz uzyska dostęp do usług VOD. Nadawca prowadzi na razie testy nowej usługi a jej wprowadzenie jest planowane za kilka miesięcy. Więcej informacji w rozszerzeniu newsa.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •