Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Member

Plus i minusy tunerów cyfrowego polsatu

Jeżeli jest ktoś na etapie podpisania umowy w CP i ma pytania odnośnie tunerów w CP pisz do mnie na PW ( na co dzień mam styczność z tymi tunerami ) pomogę dobrać najlepszy. Mój typ z SD SAMSUNG DSB-S305G solidny bardziej funkcjonalny pilot o wiele lepszy niż u echostara :) Nie nagrzewa się jak dobrze pamiętam produkowany w Słowacji ( nie wszystko jest jednak made in china :D ) Mniej awaryjny niż echostary i na pewno nie grzeje się jak echostar jedyne co można zarzucić temu modelowi to brak na panelu przednim guzików power i do zmiany kanałów przy padnięciu pilota (np. wyczerpane baterie) już nie zmienimy kanału, ale największym minusem dla mnie w tym tunerze jest brak componetu przy TV LCD to odgrywa dużą rolę. O tunerze HD nie podjąłem jeszcze decyzji niebawem przetestuje dokładnie obydwa tunery HD jakie są w ofercie CP i na pewno podzielę się odczuciami. Pozdo ALL

Junior Member
    Ja dodam od siebie, jako posiadacza Echostara DSB 717, że jest to niestety kiepski tuner.
    Wady:
    - nagrzewa się okropnie (musiałem postawić go na dodatkowych podstawkach żeby zwiększyć przepływ powietrza, ale niewiele to dało)
    - brak możliwości poukładania programów na liście ulubionych z podstawowej listy programów - jak dla mnie to największa wada
    - potrafi się zawiesić wtedy tylko ustawienia fabryczne i czła procedura ustawiania jak nowego tunera...
    - nieprzemyślany i niewygodny pilot
    Zalety :
    - działa ;)
    Pozdrawiam

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez labele Zobacz posta
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum
    kolego powiem ci tak wszystkie tunery cyfrowego Polsatu to niewypały, nie spotkałem się jeszcze by oferowali coś dobrego
    niby kupujesz na własność, ale co z tego jak po skończeniu umowy on nadaje się tylko do śmieci

Member
    Informacja dla Panów od jakiegoś czasu CP ma tunery na wynajem czyli z tunerów SD mini można wynająć nawet za 19zł , echostara 717 i samsunga s305g można wynająć za 49zł a tunery HD za 99zł jest to to jednorazowa opłata. Piloty z 717 są bardzo słabe wiem z tego względu, że miesięcznie sprzedajemy z 300 - 400 sztuk zamienników do tego modelu. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie tuneru z wejściem na moduły np z serii Ferguson i moduł CP wynająć, ale i tak z modułami są kłopoty.

Junior Member
    Mam EchoStara 717 i Samsunga DSB H-370G i nie narzekam na żaden z nich .
    Samsung jest teraz jednym z lepszych na rynku ( chodzi o platformy cyfrowe ) , jak do tej pory ( 1,5 r.) jeszcze się na nim nie zawiodłem .
    Jeśli chodzi o EchoStara , gdy się zawiesi to wystarczy odłączyć go od sieci , bez konieczności przywracania ustawień fabrycznych . Jak do tego czasu zawiesił mi się tylko 1-en raz .

Junior Member
    Ja mam Echostar DSB 616 od 3 lat i muszę stwierdzić że się nie nagrzewa, nie zawiesza się, nie zanika mu fonia pilot oryginalny nadal działa. Chyba trafiłem na udany model bo z tego co czytam już dawno powinien paść.

Junior Member
    Mam EchoStara 717 pół roku i stwierdzam że jest to totalny niewypał ponieważ bardzo się nagrzewa,brak możliwości poukładania programów,kiepskie audio.Moim zdaniem to jak platformy każą sobie płacić kupe kasy za swoje pakiety to nie powinni ludziom wciskać tak nie dopracowany szmelc.

Junior Member
    polecam samsunga dsb-h370g. chyba najlepszy dekoder polsatu. w dekoderach z serii XEO kanały FTA działają bez karty w czytniku.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów