Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
 1. #11
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485

  Cyfra+ VOD na święta taniej - od 1 zł

  Cyfra+ VOD na święta taniej - od 1 zł  Satelitarna platforma telewizyjna Cyfra+ z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy przygotowała promocję dla abonentów, którzy mogą liczyć na tańsze filmy w ofercie Cyfra+ VOD.

  Wielkanocna promocja będzie trwała od 2 do 5 kwietnia 2010 roku. W tym terminie abonenci Cyfry+ w ramach usługi Cyfra+ VOD będą mogli wypożyczać filmy za 1 zł.

  Standardowe (bez promocji) ceny poszczególnych pozycji w Cyfra+ VOD wynoszą odpowiednio: premiera w standardzie HD - 13 zł, premiera w standardzie SD - 11 zł, hit filmowy - 8 zł, seriale - 5 zł. Zakupiony program abonent może obejrzeć dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin.

  Z kolei z okazji 15 lat Canal+ przygotował garść konkursów dla swoich abonentów, w których można wygrać m.in. wyjazdy na filmowe festiwale do Gdyni i Cannes.
  dvbnews.pl

 2. #12
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485

  Cyfra+: Nowe promocje na wiosnę

  Cyfra+: Nowe promocje na wiosnę  Platforma telewizyjna Cyfra+ przygotowała nowe edycje promocji. Klienci mogą liczyć na abonament z rabatem do 50 proc. oraz na tańsze pakiety abonamentowe wraz z paczką Canal+.

  Pierwsza z nowych propozycji kierowana jest do klientów zainteresowanych pakietami operatora wraz z Canal+ w promocyjnej cenie przez cały okres umowy. Podpisując umowę na 18 miesięcy klient płaci: 34,80 zł za pakiet Powitalny+ z Canal+; 49,80 zł za pakiet Podstawowy+ z Canal+; 64,80 zł za pakiet Komfortowy+ z pakietem Canal+. Ceny obowiązują przez cały okres umowy. Dodatkowo abonent może dokupić HBO w cenie 19,90 zł przez 18 miesięcy oraz FilmBox za 10 zł przez 18 miesięcy.

  Z kolei abonenci decydujący się w tej promocji na wyższe opcje abonamentowe z wszystkimi pakietami premium (m.in. Canal+, HBO, FilmBox oraz Orange sport) mogą liczyć na niższy abonament przez 18 miesięcy. W przypadki opcji Prestiżowy+ abonament wyniesie 109,90 zł (zamiast 150,9 zł), wybierając opcję Prestiżowy HD+ klient zapłaci 119,90 zł (zamiast 168,90 zł).

  Druga promocja oferuje tańszy abonament na podstawowe pakiety abonamentowe przez pół roku. Rabat jest uzależniony od długości umowy i wynosi: 50 proc. przy umowach na 24 miesiące, 40 proc. przy umowach na 18 miesięcy oraz 25 proc. przy umowach na 13 miesięcy. Zamawiając przez Internet klient otrzymuje dodatkowy miesiąc rabatu. Do tego klienci mogą wykupić opcję Canal+ w cenie 19,90 zł przez cały okres umowy, HBO w cenie od 14,95 zł przez pół roku oraz FilmBox w cenie od 7,50 zł przez pół roku.

  Na stronie głównej Cyfra+ reklamuje trzecią wersję promocji: Pakiety Cyfry+ 50 proc. taniej przez rok, Canal+ z HBO i Cinemax w cenie 34,55 zł przez rok oraz FilmBox w cenie 7,5 zł przez rok. Umowa na dwa lata.

  We wszystkich promocjach: darmowe użytkowanie dekoderów SD, 20 zł miesięcznie użytkowanie dekoderów PVR HD. Możliwość zakupu na własność dekoderów SD: Sagem SD - 1 grosz, Thomson SD, Pace SD oraz Strong SD - po 49 zł.
  dvbnews.pl

 3. #13
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  4,140
  CYFRA+: nowa promocja z 50-proc. rabatem  7 czerwca 2010 roku platforma satelitarna CYFRA+ wprowadziła nowe promocje dla klientów podpisujących umowę. W przypadku zawarcia umowy z operatorem platformy na okres 18 miesięcy nowy klient może skorzystać z rabatu 50 proc. przez 5 miesięcy (przy zdecydowaniu się na pakiet Prestiżowy HD+, Prestiżowy+), przez 4 miesiące (Komfortowy+, Podstawowy+), 3 miesiące (Powitalny+).

  50 proc. rabat nawet do 5 miesięcy obowiązuje także na opcje dodatkowe: Pakiet CANAL+, Pakiet HBO, Pakiet CANAL+ z HBO i Cinemax oraz Pakiet HD Mix. Jeśli klient podpisze umowę w niepełnym miesiącu, to do końca miesiąca, w którym została zawarta umowa, korzysta z wybranej opcji programowej bezpłatnie.

  Warto przypomnieć, że nadal ważna jest promocja z telewizorem LG Full HD za 1 zł, ale tylko jeszcze przez kilka dni czerwca br. Z promocji tej można skorzystać w wybranych punktach sprzedaży CYFRY+, a w jej ramach klient podpisuje umowę na 24 miesiące i przez cały okres abonament płaci 99 zł/m-c (Komfortowy+ z opcjami CANAL+ i HBO).


  źródło: media2/C+

 4. #14
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Nowa promocja CYFRY+  Satelitarna platforma CYFRA+ wprowadziła nowe warunki dla dotychczasowej oferty promocyjnej. Dzięki temu klienci podpisujący nowe umowy mogą uzyskać jeszcze więcej miesięcy z 50% rabatem. Przy umowie zawieranej na pakiet Prestiżowy+ lub Prestiżowy+ HD, na okres 18 miesięcy klienci mogą uzyskać 50% zniżkę na pierwsze siedem miesięcy obowiązywania umowy. W przypadku umów podpisywanych na pakiety Komfortowy+ oraz Podstawowy+ abonent uzyska pół roku 50% rabatu. Cztery miesiące zniżki otrzymają klienci podpisujący umowy na pakiet Powitalny+. W przypadku zawarcia umowy przez Internet operator dodaje jeszcze jeden dodatkowy miesiąc z rabatem. Opcje dodatkowe premium (CANAL+ oraz HBO) oraz HBO ON DEMAND czy pakiet HD MIX dostępne są w promocji 50% taniej przez nawet pięć miesięcy.

  Źródło: CYFRA+

 5. #15
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  4,140
  Więcej m-cy gratis w platformie CYFRA+  Platforma satelitarna CYFRA+ rozszerzyła dotychczasową promocję dla swoich nowych klientów, oferując więcej miesięcy z rabatem 50 proc. W ramach nowej promocji Pakiet Powitalny+ oferowany jest z rabatem 50 proc. przez 5 miesięcy, pakiety Podstawowy+ i Komfortowy+ z rabatem 50 proc. przez 6 miesięcy, pakiety Prestiżowy+ i Prestiżowy+HD z rabatem 50 proc. przez 7 miesięcy.

  Promocja dotyczy również opcji premium. Dla pakietu Powitalnego+ z rabatem 50% na CANAL+ lub HBO przez 5 m-cy,
  Dla pakietów Podstawowego i Komfortowego CANAL+ i HBO z rabatem 50% przez 6 m-cy. W przypadku umowy zawieranej przez Internet - dodatkowy miesiąc z rabatem do każdego abonamentu.

  Dodatkowo, opłata uzupełniająca dla pakietów i opcji jest gratis. Premium HD i HD Mix z rabatem 50% przez 5 miesięcy. HBO DIGITAL - pro rata + 5 pełnych miesięcy z rabatem 100%; Dekodery PVR HD - 6 miesięcy (pro rata+ 5 miesięcy) z rabatem 100% oraz 50% rabatu przez kolejnych 5 pełnych miesięcy.

  Przypomnijmy, że jeśli klient podpisze umowę w niepełnym miesiącu, do końca miesiąca w którym została zawarta umowa korzysta z wybranej opcji programowej bezpłatnie.

  Promocja dotyczy klientów, podpisujących umowy na okres 18 miesięcy.

  Warto przypomnieć, że 6 sierpnia 2010 roku rozpocznie się nowy sezon rozgrywek Ekstraklasy, co może wpłynąć na większe zainteresowanie ofertą CYFRY+ ze względu na relacje w HD w kanale CANAL+ Sport HD.

  info:satkurier.pl

 6. #16
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Cyfra+: Nowe opcje i zmiana cen od 1 września  Już od 1 września Cyfra+ wprowadzi zmiany w swojej ofercie. Platforma stworzy nowe opcje i niestety zwiększy cenę już istniejącej - Canal+. Wszystko po to, aby na jesieni poszerzyć ofertę o kolejne kanały z rodziny Canal+.
  Zmiany na pewno zabolą osoby, które zamówiły zestaw kanałów Canal+, bo ich cena wzrośnie do 34,90 zł/m-c, dodatkowo zostanie utworzona opcja Canal+ HD w cenie 39,90 zł/m-c, w skład której wejdą stacje Canal+ w wersji SD jak i HD.

  Podobna zmiana będzie miała miejsce w przypadku opcji HBO. Zostanie utworzona nowa opcja HBO HD w cenie 35,90 zł/m-c, w skład której wejdą kanały HBO w jakości SD jak i HD. Cena standardowej opcji HBO zostaje bez zmian i wynosi 29,90 zł/m-c.

  Multipremium HD - nowa opcja za 82,90 zł/m-c. W jej skład wejdą wszystkie kanały Canal+, HBO i Cinemax wraz z wersjami HD.

  Abonenci korzystający ze zniżek procentowych oraz gwarancji ceny, nie będą objęci podwyżką do czasu obowiązywania promocji. Zgodnie z art. 8 § 5 i 6 Regulaminu Umowy o Abonament zmiana ceny opcji Canal+ nie uprawnia Abonentów do rozwiązania Umowy, a jedynie do rezygnacji z tej opcji.
  info:dvbnews.pl

 7. #17
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  CYFRA+: Promocje z rabatem na CANAL+  Wraz z rozpoczęciem się nowego sezonu piłkarskiego satelitarna platforma cyfrowa - CYFRA+ przygotowała dla swoich klientów nowe oferty promocyjne, które obejmują m.in. zniżki na opcje dodatkową premium - CANAL+. Klienci podpisujący umowę na okres 18 miesięcy mają możliwość skorzystania z rabatu w wysokości 40 zł, który rozłożony jest na okres 5 miesięcy - dla pakietów Prestiżowy HD+ oraz Prestiżowy+; 4 miesięcy - dla pakietów Komfortowy+ oraz Podstawowy+ i 3 miesiące dla pakietu Powitalnego+. Abonenci, którzy wybierają pakiety: Powitalny+, Podstawowy+, Komfortowy+ mają możliwość skorzystania ze zniżki na opcje CANAL+ oraz CANAL+ HD, które w ramach promocji dostępne są w cenach 20,94 zł oraz 23,94 zł (przez okres 10 miesięcy od chwili podpisania umowy). Natomiast klienci korzystający z opcji Podstawowy+ lub Komfortowy+ dodatkowo mogą skorzystać z czteromiesięcznego rabatu na pakiet premium HBO - 17,94 zł oraz HBO HD - 21,54 zł. Z kolei abonenci pakietów Podstawowy+, Komfortowy+ oraz Prestiżowy+ dostaną zniżkę na ofertę HD MIX - 14,95 zł przez 5 miesięcy.

  Źródło: www.media2.pl/www.cyfraplus.pl

 8. #18
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Wrześniowa zmiana cen opcji CANAL+ ominie Multipakiet  W związku z wieloma pytaniami, jakie napływały do naszej redakcji, ustaliliśmy iż zapowiadane na wrzesień br. zmiany cen opcji premium CANAL+ dostępnej w platformie CYFRA+ nie mają żadnego związku z ofertą Multipakiet CANAL+ oraz Multipakiet Premium. Pani Dorota Zawadzka - Dyrektor ds. komunikacji, potwierdza iż podwyżką będą objęci wyłącznie klienci platformy CYFRA+. Oznacza to iż posiadacze Multipakietu CANAL+ nadal będą płacili 39 zł miesięcznie (19 zł miesięcznie w przypadku korzystania z oferty promocyjnej) plus 6 zł za kanały HDTV spod znaku CANAL+. Z kolei klienci korzystający z opcji Multipakiet Premium zapłacą 68 zł miesięcznie (34 zł miesięcznie w przypadku korzystania z promocji). Opcja Premium HD (CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD oraz HBO HD) to wydatek 9 zł miesięcznie. Przeczytaj o podwyżkach i zmianach planowanych w CYFRZE+ na 1 września 2010 roku.

  Źródło: Redakcja satelitarne.tv

 9. #19
  ==Mario==
  Goście

  Od września nowe pakiety w CYFRZE+

  Od września nowe pakiety w CYFRZE+  5 września br. w CYFRZE+ nastąpi repakietyzacja. Zmianie ulegną jedynie nazwy pakietów (Powitalny+ zmieni się na Start, Podstawowy+ na Kompakt, Komfortowy+ na Optimum, a Prestiżowy HD+ na Prestiż HD+), ceny pozostaną bez zmian. Z kolei pakiet Prestiżowy+ zostanie całkowicie wycofany. Dodatkowo w ofercie pojawi się także kilka nowych pakietów.


  Nowe pakiety w CYFRZE+:


  Kompakt HD - wszystkie kanały z pakietu Kompakt, a także TVP HD, MTVNHD, Eurosport HD i National Geographic HD. Cena to 54,90 zł/m-c;
  Kompakt HD+ - kanały z opcji Kompakt HD i CANAL+ HD (CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sport2). Cena to 89,90 zł/m-c;
  Optimum HD - wszystkie kanały z Optimum i dotychczasowej opcji HD MIX (FOX Life HD, BBC HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVNHD i TVP HD). Cena to 84,90 zł/m-c;
  Optimum HD+ - kanały z opcji Optimum HD i CANAL+ HD (CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sport2). Cena to 114,90 zł/m-c.


  źródło: dvbnews.pl

 10. #20
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  485
  Cyfra+: Abonament tańszy o połowę, już od 10 zł  Od piątku (1 października 2010 roku) satelitarna platforma Cyfra+ wprowadza wprowadza nowe edycje promocji, zwiększając rabat na abonament do 50 procent. Opcja starte dostępna jest już od 10 zł, dekoder HD na własność za 99 zł.

  Cyfra+ wprowadza do oferty nowe wersje promocji dla nowych klientów, w ramach których klient przez pierwsze miesiące umowy zapłaci o połowę mniejszy abonament.

  Rabat 50 proc. i przyznawany jest na okres 5 miesięcy (przy wyborze opcji: Kompakt, Optimum), 7 miesięcy (przy wyborze opcji Optimum HD i Kompakt HD), 9 miesięcy (Prestiż HD+, Optimum HD+, Kompakt HD+). Przy zawieraniu umowy przez Internet każda umowa premiowana jest dodatkowym 1 miesiącem rabatowym.

  Wybierając opcje dodatkowe: Canal+, Canal+ HD, HBO, HBO HD, Cinemax, FilmBox, Multipremium HD abonenci otrzymają rabat 50 proc. na abonament nawet do 6 miesięcy. Przygotowano także promocję na pakiet Multiroom - 7,50 zł nawet do 12 miesięcy. W ofercie pojawił się m.in. dekoder Philips HD na sprzedaż w cenie 99 zł.

  Z kolei najniższy pakiet Start dostępny jest za 10 zł przez 10 miesięcy przy umowie na 19 miesięcy. Do tego dostępne są opcje premium (Canal+, HBO, Cienmax, FilmBox) z rabatem 50 zł przez 6 miesięcy.

  Dla osób zainteresowanych odbiorem pakietu Canal+ (bez konieczności wykupywania abonamentu platformy cyfrowej) dostępna jest także promocja na Multiakiet Canal+ w ramach którego klient otrzymuje 50 proc. rabat na abonament Canal+ przez 4 miesięcy. Multipakiet Canal+ dostępny jest również z samą kartą do dekodera.

  Wraz z wprowadzeniem nowej oferty ruszyła także nowa kampania Cyfry+ (wideo), w której operator podkreśla zalety m.in. usługi Multiroom.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •