Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
 1. #1
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889

  Aktualne promocje Cyfry +

  W tym temacie będziemy podawać tylko i wyłącznie aktualne promocje Cyfry+

 2. #2
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889
  CYFRA+: Dekodery bez dodatkowych opłat  Z dniem 20 sierpnia 2009 roku, platforma satelitarna CYFRA+ wprowadziła nową promocję, która daje nowym klientom możliwość podpisania umowy bez ponoszenia comiesięcznych kosztów z tytułu dzierżawy tunera satelitarnego umożliwiającego dekodowanie pakietu operatora. Tym samym klienci, którzy wybiorą dekoder Thompson SD, Strong SD, Pace oraz Philips PVR HD, przez cały okres umowy będą mogli nieodpłatnie korzystać ze swojego odbiornika. Warto zauważyć, że koszt najmu sprzętu od CYFRY+ waha się od 10 do 20 zł. Operator pozwala także na zawarcie najkrótszej na rynku umowy abonamentowej, która obowiązuje przez 7 miesięcy. Dodatkowo nowi klienci mogą uzyskać rabat w wysokości 20% lub 50% na wybranych pakiet oraz opcje pakietowe, w tym kanały premium (CANAL+, HBO, Filmbox, cinemax). O szczegółach tychże promocji pisaliśmy w innym komunikacie.

  CYFRA+ oferuje także możliwość zmiany operatora, tj. po przedstawieniu ostatniego rachunku od konkurencji (np. Cyfrowy Polsat czy n), nowy klient dostaje dostęp do tańszych pakietów przez 12 miesięcy oraz ma 1 miesiąc na podjęcie decyzji, czy pozostanie z CYFRĄ+ na dłużej.


 3. #3
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889
  Nowe promocje CYFRY+  Z dniem 2 listopada 2009 roku satelitarna platforma cyfrowa - CYFRA+ wprowadzi do swojej sieci sprzedaży nowe oferty dla osób chcących zawrzeć umowę z operatorem. Promocje przygotowane przez platformę zapewnią nowym klientom, poza tańszym abonamentem, darmowy dostęp do pakietu kanałów HDTV - CANAL+ film HD, CANAL+ sport HD, HBO HD, FILMBOX HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, ANIMAL PLANET HD, EUROSPORT HD, EUROSPORT HD oraz MTVN HD -, przez cały okres obowiązywania promocyjnej umowy o abonament. Dodatkowo, jak to ostatnio bywa przy okazji promocji CYFRY+, nowi klienci mogą liczyć na 50% zniżki na pakiety abonamentowe. Przy umowie na 13 miesięcy klient otrzymuje 9 miesięcy dostępu do wybranego pakietu za połowę ceny, natomiast przy umowach na 18 i 24 miesiące okres obowiązywania zniżki wynosi 11 miesięcy.

 4. #4
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889

  Cyfra+ kusi klientów niższych abonamentów

  Cyfra+ kusi klientów niższych abonamentów


  Satelitarna platforma cyfrowej telewizji Cyfra+ kusi abonentów niższych opcji abonamentowych do zdecydowania się na bogatszą ofertę. Obecnie operator prowadzi promocyjną emisję FoxLife.
  Od kilku dni abonenci tańszych pakietów Cyfry+ (Podstawowy+, Powitalny+) informują nas o poszerzeniu oferty o filmowy kanał FoxLife. Okazuje się jednak, że platforma prowadzi akcję promocyjną, której celem jest zachęcenie abonentów niższych pakietów do skorzystania z wyższych opcji abonamentowych.

  Jak informują konsultanci Cyfry+, promocyjna emisja programu FoxLife w pakietach Podstawowy+, Powitalny+ będzie trwała do 6 grudnia 2009 roku. Po tym terminie FoxLife nadal dostępny będzie w wyższych pakietach abonamentowych (Prestiżowy+ HD, Prestiżowy+, Komfortowy+).

  Przypomnijmy, że FoxLife to kanał filmowy prezentujący seriale znanych amerykańskich studiów filmowych, m.in. 20th Century Fox. Zawartość programowa kanału zaprojektowana została specjalnie na potrzeby polskiego rynku. Większość produkcji to serie prezentowane na polskich ekranach po raz pierwszy.


 5. #5
  Junior Member
  Dołączył
  May 2009
  Posty
  7
  Promocja C+ rozpoczęta.

  Od dziś Cyfra Plus rusza z nową promocją, rozdając telewizory. Lada chwila zareaguje konkurencja. Idzie na noże.


  Ostatnie trzy miesiące roku to dla operatorów platform cyfrowych czas żniw. W tym czasie platformy generują ponad połowę rocznej sprzedaży. Gra toczy się o niebagatelną stawkę. Nawet 600 tys. klientów jest do zdobycia do końca roku.

  Pierwszy zaatakował wicelider rynku. Od dziś każdy, kto wykupi najwyższy pakiet Cyfry Plus na dwa lata, dostanie klasowy telewizor LCD full HD za złotówkę.

  — To oferta, jakiej jeszcze nie było. W tak agresywnym otoczeniu konieczne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań — uważa Jacek Kuźnieców, członek zarządu Canal Plus Cyfrowy ds. sprzedaży, logistyki i obsługi klienta i były członek zarządu Polkomtela.

  Nieoficjalnie mówi się, że Canal Plus Cyfrowy przygotowany jest na rozdanie kilkudziesięciu tysięcy telewizorów.

  — To jest walka na noże. Jeśli "n" będzie na siłę chciała zrobić wynik do końca roku, najwyżej da każdemu nowemu klientowi telewizor — mówił, prawie proroczo, choć nieco żartem, jeden z analityków po ostatniej prezentacji kwartalnych rezultatów TVN.

  Na razie pojawił się nowy turbodekoder z logo "n", a stawka za najbogatszy pakiet spadła z 215 zł na 99 zł.

  — Jesteśmy przekonani o dużej atrakcyjności tej oferty — zaznacza Olga Korolec, wiceprezes zarządu ds. komunikacji i marketingu w ITI Neovision.

  Sprawdziliśmy ofertę Cyfry: sprzęt oferowany przez operatora w sklepach kosztuje średnio 1200 zł. Tymczasem z abonamentu Cyfra może dostać co najmniej 3600 zł w dwa lata. Opłaci się?

  źródło Pb.pl

  A tu > http://www.cyfra.tv/cyfra_telewizor_full_hd.pdf specyfikacja tego TV :)

 6. #6
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889
  CYFRA+: UNIVERSAL i SCI FI promocyjnie w niższych pakietach  Satelitarna platforma cyfrowa - CYFRA+ przygotowała dla swoich abonentów kolejną promocję. W dniach od 1 do 31 grudnia 2009 roku osoby korzystające z pakietów Powitalny+ i Podstawowy+ uzyskają bezpłatny dostęp do stacji SCI FI CHANNEL. Dodatkowo pakiet Powitalny+ zostanie powiększony promocyjnie o kanał UNIVERSAL CHANNEL. Na antenie UNIVERSAL CHANNEL w tym okresie pojawią się m.in.: premierowe odcinki kryminalnego serialu "Świry", trzeci sezon popularnego serialu "Dexter" oraz pierwsza seria emocjonującego serialu "Castle", nowe odcinki animowanego serialu "Futurama" oraz filmy: "Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm", "Zapach kobiety" i "Piaski otchłani. Na antenie SCI FI CHANNEL zaprezentowane zostaną: pierwszy sezon serialu science fiction "Eureka", serial fantasy "Miecz prawdy" oraz filmowe premiery grudnia: "Apollo 13", "Klątwa pierścienia" i "Poza Sherwood Forest".

 7. #7
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  4,140
  CYFRA+: Sagem SD za 1 gr i Pace PVR HD 500 GB  Platforma satelitarna CYFRA+ umożliwia zakup na własność dekodera SD firmy Sagem na własność za 1 grosz (pozostałe dekodery SD na sprzedaż w cenie 79 zł). Do tego w ofercie operatora pojawia się nowy dekoder PVR HD od firmy Pace z dyskiem twardym o pojemności 500 GB.

  W przypadku wynajmu dekoderów CYFRA+ (SD, PVR + HD) na wszystkie modele wprowadzono opłatę 10 zł miesięcznie. W promocji nadal obowiązuje darmowy dostęp do kanałów HD przez cały okres umowy.

  W przypadku umowy na 24 miesiące nadal obowiązuje promocja na telewizor za 1 zł oraz darmowy multiroom dodatkowo przy wyborze pakietu Prestiżowego+. Pozostałe warunki promocji z dwuletnią umową pozostają bez zmian - klient otrzymuje rabat 50 proc. na wybrany abonament przez 11 miesięcy, 50 proc. zniżki na Canal+ przez 24 miesiące, HBO oraz HBO Digital za darmo przez 6 miesięcy.

  Pozostałe warunki promocji dotyczące umów na 13 i 18 miesięcy także pozostają bez zmian. Rabat na abonament 50 proc. obowiązywał będzie przez 9 miesięcy (przy umowie na 13 miesięcy) lub 11 miesięcy (przy umowie na 18 miesięcy). Dodatkowo przy umowie 13 miesięcy klient otrzymuje darmowy dostęp do CANAL+, HBO, Cinemax i HBO Digital przez 4 miesiące, a w przypadku umowy na 18 miesięcy przez 5 miesięcy oraz dodatkowo przez kolejne 4 miesiące w cenie za 39,60 zł (wzrost o 3,60 zł) pakiet CANAL+ z Cinemax i HBO.


 8. #8
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889
  Nowe promocje CYFRY+  W dniu 8 grudnia 2009 roku platforma satelitarna CYFRA+ wprowadziła do swojej sieci sprzedaży nowe promocje. Dzięki temu przyszli abonenci mają szansę płacić stały, niższy abonament, który obejmuje również dostęp do opcji premium CANAL+. Umowy abonamentowe obowiązują przez okres 13 i 18 miesięcy. Ceny w ramach nowej promocji przedstawiają się następująco: pakiet Powitalny z CANAL+, 29,90 zł przez 18 miesięcy oraz 34,90 zł przez 13 miesięcy; pakiet Podstawowy z CANAL+, 39,90 zł przez 18 miesięcy oraz 44,90 zł przez 13 miesięcy; pakiet Komfortowy z CANAL+, 49,90 zł przez 18 miesięcy oraz 54,90 zł przez 13 miesięcy. Poza tym CYFRA+ daje darmowy dostęp do kanałów HD oraz pakietu FILMBOX przez cały okres obowiązywania umowy. Pakiet HBO wraz z usługą VOD - HBO DIGITAL - dostępny jest przez trzy miesiące za darmo (umowa na 13 miesięcy) oraz pięć miesięcy (umowa na 18 miesięcy).

 9. #9
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  8,889
  Satelitarna platforma telewizji cyfrowej Cyfra+ wprowadza kolejne zmiany w swoich promocjach. Tym razem klienci podpisujący nową umowę mogą liczyć na darmową usługę Multiroom.  Obecnie Cyfra+ oferuje dwie wersje promocji
  . Od kilku dni trwa promocja w ramach której klient
  może liczyć na stałą, niższą cenę za abonament w pakiecie z Canal+, z kolei od dawna dostępna jest także promocjs z rabatem 50 procentowym oraz telewizorem za 1 zł[/b].

  Od wtorku (15 grudnia 2009 roku) operator
  wprowadza modyfikacje dotyczące usługi Multiroom. Od dzisiaj osoby podpisujące umowę na 18 miesięcy w promocji na pakiet Komforotwy+ z pakietem Canal+ za 49,90 zł przez cały okres umowy, mogą liczyć na darmową usługę Multiroom za darmo także przez cały okres umowy, Wszystkie inne dodatki do umowy (darmowe opcje HD i FilmBox przez cały okres umowy oraz 5 miesięcy darmowego dostępu do HBO i HBO Digital) pozostają bez zmian.

  Na darmowy Multiroom przez cały okres umowy mogą liczyć także abonenci podpisujący umowę na 18 miesięcy w promocji „Oferta Świąteczna” wraz z pakietem Komfortowy+ oraz Prestiżowy+. Do tej pory Multiroom gratis był dodawany przy umowach na dwa lata.

  Usługa Multiroom poprawia komfort korzystania z telewizji cyfrowej
  - pozwala na doprowadzenie sygnału TV cyfrowej do drugiego odbiornika w gospodarstwie
  domowym, gdzie także dostępny będzie pełny pakiet telewizyjny z którego korzysta klient.


 10. #10
  Senior Member
  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  4,140

  Multiroom 0 zł od CYFRY+

  Multiroom 0 zł od CYFRY+  Od 15 grudnia nowi abonenci platformy satelitarnej CYFRA+, podpisujący umowę na 18 miesięcy w promocji na pakiet Komfortowy+ z pakietem CANAL+ za 49,90 zł przez cały okres umowy, mogą liczyć na darmową usługę Multiroom także przez cały okres umowy. Wszystkie inne dodatki do umowy (darmowe opcje HD i Filmbox przez cały okres umowy oraz 5 miesięcy darmowego dostępu do HBO i HBO Digital) pozostają bez zmian.


  Klient, chcący podpisać umowę, otrzyma:

  1. Pakiety Komfortowy+ z CANAL+ w cenie 49,90 zł
  2. Multiroom gratis przez 18 miesięcy
  3. Opcje HBO za darmo przez 5 miesięcy
  4. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 18 miesięcy
  5. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 18 miesięcy
  6. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 5 miesięcy

  Od 16 grudnia br. na darmowy Multiroom przez cały okres umowy mogą liczyć także abonenci podpisujący umowę na 18 miesięcy w promocji „Oferta Świąteczna” wraz z pakietem Komfortowy+ oraz Prestiżowy+. Do tej pory Multiroom gratis był dodawany przy umowach na 24 miesiące.

  Dodatkowo operator wprowadza możliwość rezygnacji z Opcji Premium po okresie promocji dla Pakietu Komfortowego na 24 miesiące z Multiroomem.

  Od niedawna trwa także promocja, w ramach której klient może liczyć na stałą, niższą cenę za abonament w pakiecie z CANAL+. Dodatkowo nadal obowiązuje promocja z 50-proc. rabatem oraz telewizorem za 1 zł.


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •