Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Zbanowani

Post Odnośnie softu na FX 7600 soft 2.03

....mam pytanko jak sprawuje się ten soft...tj: TnK wiem że pali... c+ też ... ale czy dwie karty na raz TnK i c+ chodzą bez zacinania...czy nie ma z czytnikeem problemów gdy będą tam te dwie karty na raz...pozdrawiam

...sprostowanie...chodziło mi o soft na FX 2.01

..okk wcześniej sprawdziłem niz zdązyliście mi odpowiedzieć...więc soft 2.01 dwa czytniki chodzą ok...żadnych zaciachów jak macie karty c+ i TnK...pozdrawiam....ps.na schotboxie nie wolno pytać są od tego działy...ale te działy spią...przynajmniej tutaj...

..chatbox oczywiście miałem na mysli...szkoda że tu tylko o pierdołach sie pisze...

#!r00t Awatar kIEr
    [I]@kokus każdy tuner inaczej chodzi na danym sofcie i inaczej reaguje na współpracę z kartami.Wiadomo że w FX za prace czytnika odpowiada soft i od niego dużo zależy. Poprawka na współpracę kart TnK i Cyfry+ ukazała się w sofcie V2.03 i jest softem stabilnym jak mało który.

Zbanowani
    ....apsolutnie się zgadzam z kolegą BANita...w chwili obecnej nie ma lepszego softu na FX 7600 jak edukowalny fx z emu 2.03 ....o niebo lepszy niż octagony...działają na nim dwa sloty na karty kodowe które na tym sofcie palą znakomicie ....mozna naraz mieć karte c+ w jednym slocie a w drugim TnK i nie występuje żaden konflikt pomiędzy tymi kartami...do tego działa wyświetlacz jak i wyjście component jednocześnie....a na octagonie niestety nie...albo jest jedno...a niema drugiego....

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez kokus Zobacz posta
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum
    Siema @kokus!!

Czytaj z uwaga posty i odpowiedzi na twoje pytania ,a nie pisz glupot!

Post kol.BANita

Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum
    Ps. ja niewiem co tu za roznice sa w tych odpowiedziach....

Zbanowani
    ...kolego mireksch to ty przeczytaj i zrozum to znim napiszwesz że to głupoty...a że nie widzisz różnicy to zostawiam to bez komentarza...ale jak byś przeczytał uważnie to byś zobaczył że rozwinołem to co napisał kolega banita...i to na temat...bo tak jest jak napisałem...więfc cytując ciebie....to ty czytaj posty z uwagą....tak....wszystko...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów