Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Junior Member
    Ja to czytałem ?T.Z.jak kartę zaaktywuję w/g opisu to wkładam do pionka i oglądam.Czy dobrze piszę.

Member
    Jak ktoś to złamie C+ to na pewno będzie ściśle trzymać żeby "IDEA" nie wyszła szybko do innych ludzi dlatego 2 lata czekali sat maniacy. Jak to mówią nic za darmo. Ten kto już dojdzie do złamania będzie podbijał karty i nieźle na tym wyjdzie $ później dopiero myślę za 6 miesięcy na sieć wejdzie opis co i jak.

Junior Member
    W Polsce już jest ale tylko elity na razie mają dostęp do programu.
    Robi się już u nas w W-wie ale nikt nie chce puścić pary z ust.

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez grzegorz_bt Zobacz posta
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum
    kolego czemu rozpuszczasz takie plotki widziałeś, ja w piwnicy N rozpracowałem na tunerze polsatowskim i działa i co w to też uwierzysz

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez grzegorz_bt Zobacz posta
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum
    Tak tak z pewnoscia maja i podbijaja :) jeszcze pewnie na full :) dobre jezyk zapewne sprzedaja karty pre-paid a nie robia :) niepotwierdzone info to takie ze podobno rozwalono prov 0000 takze jak kolega wyzej napisal , Mi "N"ka smiga na tunerze polsatowskim :D sam mi kolega w piwnicy robil hehehehehehe

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów