Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Junior Member

nowe karty cyfry +

mam pytanie cyfra wprowadziła nowe karty czytałem ,że zostały już rozkodowane w Hiszpanii wie ktoś więcej szczegółów na ten temat i kiedy to wejdzie do polski

==Mario==
    Goście

Pl

Cytat Zamieszczone przez djrys Zobacz posta
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum

Fak hiszpania , portugalia czy francja znacznie maja wienksze doswiadczenia z nowym systemem v10 lecz tak naprawde niema nic na 100%co zdało by egzamin poprostu czekamy .

Pozdrawiam Rider

Senior Member
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum
    Moge ci odpowiedziec >> Hiszpania walczy nadal cos juz podobno maja.

Co do C+ jak bedzie "On" to napewno sie o tym kazdy dowie!! Info pojawi sie na Forum.

ps. na starych szachownicah jeszcze cos mozna pogladac >> patrz dzial kodowania http://www.kronos-sat.pl/showthread.php?t=2337

Junior Member
    jak długo może to orientacyjnie potrwać jak myślicie rozkodowanie tego systemu ?

Senior Member
    Na C+i CP czekalismy prawie 2 lata!!! >> i na Softy

Junior Member
    u to długo jeszcze dziękuje za zaspokojenie mojej ciekawości :-)

Junior Member
    ja mam mnustwo kart starych,wie ktos moze czy dalsze ich programowanie przyniesie efekty w swieceniu programow 0068 ????? mam tez z 16 roznych rodzajow dekoderow pod provideera,idzie to jakos polaczyc i czy odpali na seca ?

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez esemi Zobacz posta
    jeśli ci chodzi czy pójdą jeszcze programy cyfry na starych kartonikach to mowie ci że nic nie zrobisz

jedynie to co opisuje Bruno59 w tym temacie http://www.kronos-sat.pl/showthread.php?t=2337

idzie jeszcze canalsat na starych kartach

Junior Member
    Mam pionka 1430 oraz starą kartę 7A C+, czy mogę na niej odbierać canalsat jeżeli tak to poproszę o opis.Pozdrawiam

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez baryła Zobacz posta
    czemu nie poczytasz dokładnie tego tematu tam wszystko masz nawet o twoim pionku ttp://www.kronos-sat.pl/showthread.php?t=2337

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów