Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: N3

Junior Member

N3

Działa N3 w Edukacyjnej wersji?? Bo dawno się w tym temacie nie bywało i nie wiem jak jest:(

Czekam na odpowiedz...;]

#!r00t Awatar kIEr
    Brak emulation card dla NAGRAVISION 3

Junior Member
    No to jak to jest z N3? Bo sie nie znam za bardzo... bo widze ze jakies kody są... i listy kanałów też...

==Mario==
    Goście
    Jak narazie nic z kodowania w N3

Junior Member
    To teraz mam jeszcze pytanie w sprawie TNK... czy mozna ją odpalic na FERGUSONIE AF3018?? Jeśli tak, to jak?? Czekam na odpowiedz... a i jakie kanały działają na HOTBIRDZIE i ASTRZE?? Chodzi mi przede wszystkim o kanały sportowe, piłkarskie...

Junior Member
    Lista dostępnych kanałów w TNK masz na ich stronie domowej. Z Astry tylko kanały FTA odbierzesz. TNK korzysta z HotBirda, więc z niego będziesz miał dekodowane te, które mają w ofercie.

Zbanowani
    Cytat Zamieszczone przez kris199145 Zobacz posta
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum
    Z tego co się oriętuję na FERGUSONIE AF3018 nie masz slotu na kartę wiec jak chcesz zdekodować TNK ? najpierw zainwestuj w tuner z wejściem na karty lub moduły CI potem możemy gadać co na dzien dzisiejszy mozna oglądac a co nie . Do tego modelu dekodera można zainstalować zewnętrzny czytnik kart ale czy to sie opłąca heh , chyba nie ... POZDRO

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów