Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Junior Member

loczenie tunerow

witam jak w temacie,mam karteczke tnk w tunerku ferguson fx ,posiadam takze drugi tuner ferguson fe5018ci czy da sie podlaczyc te dwa tunery kablem R232 i ogladac programy niezalenie na 2 telewizorach,hmm nie wiem czy nie zamieszalem,po prostu podzielic karteczke na 2 tunki ? z gory dzieki za odpowiedz

Junior Member
    Umiłowani Siostry i Bracia!
    Jakiś czas z powodzeniem testowałem na nagra2 swój Opticum 7100 C - no i się urwało. Mialem jakieś softy z Globo czy Startrak po kabelku - a co mogę teraz?
    Kabel zostal - program CPUPGRADE 1.0.7 i co dalej...?

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez Michal_Ap Zobacz posta
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum
    Teraz narazie nie mozesz nic ! chyba ze Shar klijeta ? ale niewiem jak to z twoim tunerem dzialac bedzie..?

Junior Member
    kolego andruil port rs służy raczej do serwisowania i programowania.
    Dwa tunery można połączyć ze sobą korzystając z wyjścia antenowego jednego z tunerów (jeżeli dobrze kojarzę to af5018 takiego przejścia nie ma) ale przy takim połączeniu programy tvn bedziesz oglądał tylko tam gdzie znajduje sie karta tvn - drugi tuner bedzie odbierał tylko niekodowane programy. Innym rozwiązaniem umożliwiającym oglądanie różnych programów na róznych tunerach jest zastosowanie cardsplitera, jednak tutaj pojawia się ALE, cardsplitery współpracują tylko z kartami cyfry (chodzi tutaj o system kodowania) tak więc to rozwiązanie nie sprawdzi sie przy karcie tvn. Pozostaje kupić drugą kartę do drugiego tunera.

Junior Member
    wpisz w google " sharing rs opticum " i poczytaj, to jest najtańszy sposób podziału karty TNK

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów