Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Junior Member

Jak pobierac z rapidshare

USDownloader 1.3.5.1 PL - 13.01.2009 w tym programie jest już wtyczka AutoConnect - do rozłaczania połaczenia
    Wklejcie sobie do pliku RapidShareComL.txt
    login:hasło
    Ala:123
    Nic nie zmieniajcie poprostu skopiujcie i wklejcie tak jak podałem. Transfer jaki mam to 70Kb/s dla jednych to dużo dla drugich mało ale jak porównac ściąganie z torentów to ten transfer jest przynajmniej stały. JAk wkleicie do programu x linków to i tak pobiera po jednym, (chyba że macie konto premium) mi pobiera około 25 min jeden link 100Mb

Kod html:
    Kod html:
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć zawartość lub kliknij Tutaj aby dokonać rejestracji na forum 
    Sposób na darmowe konto premium rapidshare

1. Wchodzimy na stronę rapidshare.com/
    2. Klikamy przycisk przeglądaj po czym wysyłamy dowolny plik z dysku poprzez kliknięcie przycisku Upload
    3. Po wysłaniu wyświetli się strona gdzie wpisujemy: (Username = Login , Password = Hasło , Repeat it = powtórzenie hasła)
    4. Klikamy na Create collectors account!
    5. Nasze konto kolekcjonera zostanie utworzone logujemy się na nie klikając w Free zone dalej naCollectors Zone Login
    Teraz konkrety odnośnie konta Premium, wysyłamy dużo plików, które później umieszczamy publicznie do pobierania dla innych ludzi.
    Gdy dużo osób pobiera pliki dostajemy 1 punkt za 5MB za każde ściągnięcie. Do konta Premium potrzeba 10000 punktów.

Junior Member
    na Upload umieściłem prosty program do ściągania z Rapida (nie tylko).
    Jest to jDownloader

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów