Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Junior Member

Golden I.870 i Sony KDL 26-V 4500

Mam zapytanie Mam goldena I. 870 Mam zamiar kupic Sony KDL-26-4500 .Sony ma MPG-2/4 Jesli dokupie modul NP4 do dekodera to czy on mi cos da czy nic.Czy kupic modul do dekodera a TV moze byc bez MPG-2/4 lub czy to i to jest razem przydatne

Senior Member
    Moduł MPEG-4 możesz dokupić do Goldena,to wtedy jak masz dostęp do naziemnej cyfrowej będziesz odbierał ją,bo sam G I ma wbudowany MPEG-2 .Jeżeli TV będzie miał wbudowane MPEG-4 to nie ma sensu kupować,tego modułu,bo wtedy TV sam będzie odbierał TV cyfrową naziemną.
    Miałem taki zestaw kiedyś,ale 2 raz bym sie nie zdecydował,bo jednak trochę to trwało zanim tuner z modułem zdekodował ten sygnał,a moduł był cholernie gorący zawsze.Teraz mam Technomate combo i jestem bardzo zadowolony,chodzi sat jak i naziemna idealnie,decyzja twoja.

Junior Member

GoldenI.870 i Sony KDL 26-V4500

Dzieki za odpowiedz -znaczy gdybym zamontowal teraz modul do tunera to mi nic nie daje przy odbiorze TV satelitarnej a tylko prz TV naziemnej.Tak to rozumiem

Senior Member
    Sam moduł nic nie da ,nic nie zdekoduje,jak pisałem jedynie będziesz mógł oglądać naziemną cyfrową jeśli masz do niej dostęp w tej chwili.Moim zdaniem szkoda kasy na niego,jak już lepiej wymienić tuner i kupić combo od razu HD .Bo sam moduł tani nie jest ,a jak już byś go kupił to na tym Goldenie np.TVP HD i tak nie zobaczysz z naziemnej.Więc szkoda się w to pakować.

Junior Member
    Teraz z rozumialem wszystko,bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz Pozdrawiam bogdan

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów