• Reklama

 • Cyfrowy Polsat wprowadza nowy pakiet premium z HBO i Eleven Sports


  Cyfrowy Polsat, największa w Polsce satelitarna platforma telewizyjna, wprowadza do swojej oferty nowy pakiet Premium MAX. W skład pakietu wchodzi 176 kanałów, w tym kanały HBO, CInemax i Eleven Sports. Abonenci zyskają także dostęp do Euro 2016.
  Nowa oferta Premium MAX to dostęp do pełnej oferty sportowej Cyfrowego Polsatu. Jest ona zbudowana ze znanych już pakietów: Familijnego Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO (z kanałami HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD i serwisem internetowym HBO GO) oraz nowego Eleven Sports HD. Pakiet Eleven Sports HD oferuje aż 3000 godzin relacji na żywo rocznie, w tym z wydarzeń sportowych dostępnych na wyłączność, takich jak Formula 1, hiszpańska Liga BBVA czy włoska Serie A TIM. Pakiet Eleven Sports HD można wykupić również na czas nieokreślony za 15 zł/mies.


  W cenie oferty Premium MAX abonent otrzyma nie tylko dostęp bez dodatkowych opłat do wszystkich meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2016, ale także opcję ON THE GO, która umożliwia korzystanie z serwisu Cyfrowy Polsat GO, zapewniającego ponad 80 kanałów online (w tym kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3) oraz wiele treści na życzenie, na urządzeniach mobilnych.

  Oferta Premium MAX to aż 176 kanałów, w tym 67 w jakości HD. Klienci, którzy skorzystają z programu smartDOM otrzymają nową ofertę już za 49,99 zł/miesięcznie. (standardowa cena oferty poza programem to 99,99 zł/mies.). Dodatkowo przez pierwsze 2 miesiące będą mogli cieszyć się nią bez opłat.

  Z nowej oferty Premium MAX mogą korzystać zarówno nowi klienci, jak i obecni, którzy zmienią swój obecny pakiet na ofertę Premium MAX.

  Nowa oferta Premium MAX dostępna jest z dekoderem EVOBOX PVR. Nagrywanie do 3 programów jednocześnie na dysk o pojemności 500 GB, wiele możliwości programowania nagrań, szybki procesor, przejrzyste, nowoczesne, intuicyjne menu przygotowane wspólnie z firmą ADB oraz wbudowany moduł Wi-Fi docenione zostały Złotym Medalem Targów Poznańskich 2016.

  Całość oferty dopełnia możliwość zakupu telewizora na raty - LG Smart TV 55'' Full HD z ratą 65 zł/mies. oraz Samsung 50'' UHD KU6000 z ratą 70 zł/mies., dzięki którym można stworzyć idealny zestaw kibica przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2016.

  Źródło:media2.pl
  This article was originally published in forum thread: Cyfrowy Polsat wprowadza nowy pakiet premium z HBO i Eleven Sports started by Pik View original post