Pik

Pakiety nc+ dostępne z FunPackiem w Orange

Rate this Entry
by
Pik
, 07-04-13 at 21:12 (7288 Odsłon)
W sieci Orange od piątku (5 kwietnia 2013 roku) dostępne są pakiety telewizyjne platformy nc+, które zastąpiły dotychczasową ofertę telewizji "n". Mogą z nich skorzystać użytkownicy Neostrady z telewizją i FunPack-a (pakietu składającego się z internetu, telewizji i telefonu) i rozszerzyć w ten sposób podstawowy zestaw kanałów telewizyjnych, który otrzymują w ramach tych usług.

Na start klienci Orange Polska mają do wyboru 5 pakietów nc+, będących odpowiednikami dotychczasowych pakietów telewizji "n". Klienci, którzy korzystali wcześniej z pakietu telewizji "n", mają możliwość jego zamiany na analogiczny pakiet nc+, w tej samej cenie. W ciągu najbliższych miesięcy do oferty Orange Polska zostaną dodane także pozostałe pakiety nc+: Canal+ Platinum oraz All Inclusive.Duże rabaty dla klientów Orange w Media Markt i Saturnie

Oferta pakietów nc+ dla klientów Orange Polska to ponad 100 kanałów tematycznych, m.in filmowych, sportowych, dziecięcych, rozrywkowych czy popularno-naukowych, a także jeszcze więcej niż dotychczas kanałów nadawanych w jakości HD. W nowych pakietach klienci otrzymują dostęp do 41 kanałów HD, w tym wielu kanałów oferowanych w telewizji satelitarnej na wyłączność, tylko na platformie nc+.
Dodatkowo, wybierając pakiet Universe+, klienci otrzymają Canal+ Family i Canal+ Family2 do dwóch miesięcy w prezencie


Tagi: orange Dodaj / edytuj tagi
Kategorie
Bez kategorii

Komentarz