Pik

AutoMapa udostępnia nowe mapy Polski i Europy

Rate this Entry
by
Pik
, 06-04-13 at 00:26 (1514 Odsłon)
Aktualne, opracowane w pierwszym kwartale 2013 roku dane drogowe dla Polski i Europy, inwestycje gotowe do odblokowania przez technologię LiveDrive! i setki tysięcy Użytecznych Punktów - AutoMapa udostępnia nowe mapy Polski i Europy.


Do użytkowników AutoMapy trafiły tegoroczne mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1302. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Najnowsza, opracowana przez przez Geosystems mapa Polski, to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 665 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku wybudowane odcinki drogowe takie jak objazd Sulechowa, obwodnica Kęt, nowy węzeł drogowy na autostradzie A1 na północ od Torunia, nowy tunel w centrum Katowic, ulica Nowolazurowa w Warszawie czy zmiany w centrum Kielc. W aktualnych mapach znajduje się również wiele nowych odcinków dróg, które są w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie do nawigacji nastąpi automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych, w chwili faktycznego oddania ich do użytku.
Notebook Samsung Chronos Seria 7 w Polsce

Mapy zawierają również nową organizację ruchu (zakazy wjazdów, kierunkowości ulic, nakazy, ograniczenia tonażu, wysokości, dane o ograniczeniach prędkości itp.) dla Piotrkowa Trybunalskiego i Częstochowy oraz zaktualizowane ograniczenia prędkości i dane o terenach zabudowanych w województwie podkarpackim. Uwzględniają również zgłoszenia, które spływają od użytkowników AutoMapy i serwisu Targeo.pl dotyczące m.in. nowych dróg, adresów czy lokalnych zmian w organizacji ruchu.Pilot, klawiatura i mysz - nowe urządzenie współpracująće także z Androidem (wideo)

Użytkownikom programu AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map - firmę NAVTEQ. Dane te mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.
Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku pojawi się przynajmniej sześć aktualizacji map i programu. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze stronywww.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformie iOS znajdą aktualizację wersji Polska i Europe po zakończeniu procesu certyfikacji aplikacji w AppStore, natomiast użytkownicy AutoMapy dla systemu Android mogą pobrać najnowsze mapy bezpośrednio z programu wybierając zakładkę "Aktualizacja systemu".


AutoMapa

Tagi: automapa Dodaj / edytuj tagi
Kategorie
Bez kategorii

Komentarz