Najnowsze Blogi Posty

 1. Aero2 wprowadza testy CAPTCHA: koniec darmowego Internetu dla urządzeń

  by
  Pik
  , 03-04-14 at 22:12


  Choć data wygląda jak pretekst do żartu (1 kwietnia), to żartem niestety nie jest. Od jutra Aero2, spółka znana przede wszystkim jako dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI) wprowadza dodatkowy mechanizm uwierzytelnienia, który utrudni życie wszystkim tym, którzy z BDI korzystają intensywniej, niż usługodawca by sobie życzył.

  Kiedy w listopadzie 2009 roku Aero2 zdobyło koncesję na pasmo 2570-2620 MHz, warunkiem otrzymania koncesji było uruchomienie dostępu
  ...
  Kategorie
  TELEKOMUNIKACJA
 2. Nowe procesory do przenośnych komputerów od nVidia

  by
  Pik
  , 07-04-13 at 22:21


  Firma nVidia zaprezentowała pięć nowych procesorów graficznych przeznaczonych do komputerów przenośnych. Każdy z nich został wyposażony w trzy technologie, które automatyczne zwiększają wydajność notebooka oraz jakość wyświetlanych efektów graficznych.


  Każda z tych technologii pracuje w tle, bez ingerencji użytkownika, wydłużając czas pracy na akumulatorach,
  ...
  Tagi: nvidia Dodaj / edytuj tagi
  Kategorie
  TECHNOLOGIA
 3. Pakiety nc+ dostępne z FunPackiem w Orange

  by
  Pik
  , 07-04-13 at 22:12
  W sieci Orange od piątku (5 kwietnia 2013 roku) dostępne są pakiety telewizyjne platformy nc+, które zastąpiły dotychczasową ofertę telewizji "n". Mogą z nich skorzystać użytkownicy Neostrady z telewizją i FunPack-a (pakietu składającego się z internetu, telewizji i telefonu) i rozszerzyć w ten sposób podstawowy zestaw kanałów telewizyjnych, który otrzymują w ramach tych usług.

  Na start klienci Orange Polska mają do wyboru 5 pakietów nc+, będących odpowiednikami dotychczasowych
  ...
  Tagi: orange Dodaj / edytuj tagi
  Kategorie
  Bez kategorii
 4. AutoMapa udostępnia nowe mapy Polski i Europy

  by
  Pik
  , 06-04-13 at 01:26
  Aktualne, opracowane w pierwszym kwartale 2013 roku dane drogowe dla Polski i Europy, inwestycje gotowe do odblokowania przez technologię LiveDrive! i setki tysięcy Użytecznych Punktów - AutoMapa udostępnia nowe mapy Polski i Europy.


  Do użytkowników AutoMapy trafiły tegoroczne mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1302. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego
  ...
  Tagi: automapa Dodaj / edytuj tagi
  Kategorie
  Bez kategorii